Rekonstrukce ploché střechy

Rekonstrukce ploché střechy
Rekonstrukce ploché střechy
Rekonstrukce ploché střechy

Ploché střechy se značkou VEDAG®

„profesionálně provedenou plochou střechou nezateče!“

Pokud bydlíte v panelovém domě, do kterého zatéká střechou, stojíte před rozhodnutím, jakým způsobem střechu opravit. Skladbu střešního pláště většinou tvoří souvrství asfaltových oxidovaných pásů a tepelné izolace. Střechy mohou být podle konstrukčních soustav jednoplášťové nebo dvouplášťové, větrané nebo nevětrané. Při opravě můžeme řešit jenom hydroizolace, nebo můžeme uvažovat o celkové rekonstrukci ploché střechy včetně zateplení. Takové řešení nám po rekonstrukci bude šetřit peníze , které vydáváme za vytápění domu. A to proto, že tyto konstrukce byly navrhovány v době, kdy platily jiné tepelné normy, v dnešní době teplo příliš nešetří. Proto je při návrhu opravy prozíravé vyhodnotit způsob a finanční přínos dodatečného zateplení střešního pláště.

Při provádění ploché střechy záleží na tom, aby byly dodržené všechny technologické postupy, včetně vysušení a vyrovnání podkladu, odstranění starých degradovaných pásů, zajištění střechy proti zatečení. Životnost střechy závisí na profesionálně provedených detailech a pečlivé práci. Zakládáme si na tom,že máme na izolatérské práce opravdové odborníky s dvacetiletou praxí, dokážeme zaizolovat jakýkoliv detail, „profesionálně provedenou plochou střechou nezateče!“

Pracujeme s kvalitními asfaltovanými modifikovanými pásy VEDAG®, i se značkovými plastovými foliemi, naši izolatéři pravidelně jezdí na školení s výrobci i se soudními znalci. Umíme plochou střechu změnit na šikmou, včetně konstrukce krovu i zateplení podstřešního prostoru. Provádíme i všechny související práce jako montáž nové hromosvodové soustavy včetně revize, dodávku montáž zateplených střešních výlezů, střešních oken, napojení a rekonstrukce vzduchotechnických šachet, požárních klapek, nových anténních stožárů včetně rekonstrukce rozvodu STA, odvětrání střešního pláště.
Dodáme Vám střechu na klíč, bez starostí.

Jsme rychlí profesionální a pečliví.

Certifikáty firmy o proškolení

Certifikáty ve formátu PDF: EUREKO Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: ISO 2018 Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: ISO 2018 DE, AJ Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: ISOVER 2012 Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: ISOVER 2013 Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: WEBER Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: ADOR 2013 Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: KNAUF Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: TEGOLA Certifikáty ve formátu PDF

Certifikáty ve formátu PDF: VEDAG Certifikáty ve formátu PDF

Vodotěsnost ploché střechy

Závisí na perfektně odvedené práci na celoplošném natavení pásů, dodržených postupech a vhodně zvolených kvalitních materiálech.

Sanace stávajících plochých střech

Přesný návrh sanace střech doporučujeme provádět na základě podrobného průzkumu střechy, zejména skladby střechy a stavu jednotlivých vrstev.

Firma je proškolena na izolační systémy VEDAG pro ploché a šikmé střechy